Главная
О группе
Музыка
Видео Ревенкобенд
Видео Ревенко и Ко
Телепередачи
Фильмы
Дискография
История
Состав
Проект с ДДТ
Тексты песен
Стихи
Проза
Статьи
Фотографии
Контакты
Гостевая книга
Ссылки
 
 
Баннеры и кнопки:
www.revenkoband.com
festivali.org.ua

Music Radio

 
Free Page Rank Checker
ßíäåêñ öèòèðîâàíèÿHosted & designed by TRM
 
 
 
 

Олексій Ревенко

Гітариста і композитора Олексія Ревенка сьогодні добре знають шанувальники неокласики і неоромантики – стилів, які в Україні нині активно розвиваються поруч з таким явищем, як пост-рок. Це – музика вдумливих людей, як правило молоді з базовою музичною освітою, яка ментально прагне пов’язати сучасні тренди з світовою класикою.
Свій перший твір Олексій написав в 11 років. Багато років потому цей твір отримав назву "Апогей душі" і дав назву одному з останніх альбомів «Ревенко Бенд».

Перед тим як створити власну групу, Олексій грав як гітарист у різних рок-командах, але  як гітарист-віртуоз, композитор і аранжувальник, він по справжньому реалізував свої здібності у межах власного проекту.
На концерти і сесії звукозапису Олексій часто запрошує відомих музикантів, які втілюють у життя його композиторські задуми. Ревенко відомий як експериментатор та композитор, який написав багато інструментальних творів у різних стилях та напрямках. Він є започатковцем нової хвилі на Україні – неокласики та неоромантики.

etc