Главная
О группе
Музыка
Видео Ревенкобенд
Видео Ревенко и Ко
Телепередачи
Фильмы
Дискография
История
Состав
Проект с ДДТ
Тексты песен
Стихи
Проза
Статьи
Фотографии
Контакты
Гостевая книга
Ссылки
 
 
Баннеры и кнопки:
www.revenkoband.com
festivali.org.ua

Music Radio

 
Free Page Rank Checker
ßíäåêñ öèòèðîâàíèÿHosted & designed by TRM
 
 

Дискография


2002 рік. «Уламки Істини»

2003 рік. “Felicity.” (Раювання)
Олексій Ревенко є відомим не тільки в якості музиканта-інструменталіста, а і в якості барда, тобто виконавця віршів та пісень власного написання. Але в даному випадку маємо справу саме з першою іпостассю. Його проект, Revenko Music – це ансамбль, що виконує інструментальну музику, яку вже встигли назвати сучасною неокласикою. Це, звісно, доволі широке поняття – але ж і палітру охоплено ніяк не вузьку. Тут є вплив європейського середньовіччя – а є і більш глибоке, кельтське коріння. Є камерна естетика романсу – але є дещо і від легкого джазу, і від мелодійного арт-року. Ну і, природно, любов до музики класичної тут теж читається достатньо прозоро. Прозорість, взагалі – одна з основних якостей того, що Ви тут почуєте. З одного боку, це обумовлено інструментальним складом – гітара, віолончель, скрипка, флейта та перкусія. Але одного цього було б замало – в такому складі теж можна грати щось важке, різке. Альбом "Felicity" – не такий. Повітряний, майже невагомий, радісний – хоча і з легкою нотою сутінковою, але без якорів смутку. Це не повільне, розпечене літо – скоріше, свіжа прохолода ранньої весни, яка не боїться з часом стати уважною осінню.

Видавець: Атлантик
Номер за каталогом: 386 ATL CD-A
Рік видання: 2003

1. Раювання
2. Ірландське весілля
3. Вальс
4. рага (Старе місто)
5. Подорож до Лас-Пальмас
6. Остання казка
7. Гольфстрім
8. Ельдорадо
9. Арабела
10. Синє небо
11. Несподіване знайомство
12. Чарівна

Загальна тривалість звучання: 49:372008 рік. “Апогей душі”

Ансамбль Олексія Ревенка вже не вперше доводить своє уміння створювати простори, у яких вдало перетинаються класична школа і сучасність, рок-мислення і народні мотиви. Навіть якби цю музику грав класичний рок-склад – навряд чи йому вдалося би, наприклад, у драйвових речах створити ще більше драйву. Але ж Ревенко Бенд – це гітара, віолончель, флейта, скрипка і клавішні, жодних електрогітар та барабанів. Втім, можливо, саме тому музика у такому виконанні справляє ще більш сильне враження – адже все звучить гранично відверто, чесно. Чисто. Ніхто не ховається за "примочками" – а це і складно, і ризиковано. В тому сенсі, що "акустичне" звучання дуже чітко виявляє всі помилки, і недоліки у майстерності прикрити нема чим. Але у даному випадку це лише теоретичні міркування, бо ансамбль Олексія Ревенка грає так, що ховатися не потрібно. Чутно, що над кожною п’єсою працювалося уважно, без поспіху – і кожна з них наповнює повітря, як сонячне проміння, тепло й прозоро. А це робить музику гурту доступною для всіх – вона однаково добре впишеться і в домашній затишок, і в концертну залу, і в прогулянку містом, і в заміську тишу.

Видавець: Арт-Меню
Номер за каталогом: AM 014
Рік видання: 2008

1. Harmony
2. The Dance of the Wind
3. Spaciousness
4. The Battle (live)
5. Apogee of the Soul
6. Blowing Kiss
7. Enigma
8. Flight to the History (live)
9. Felicity
10. The Ludovic XIV Palace
11. The Dream
12. Unexpected Acquaintance
13. Autumnal
14. Romance

Загальна тривалість звучання: 48:25


2008 рік. Revenko Band
“Інструментальні веріі пісень гурту ДДТ”:2008 рік. “Flight to the History. (live)”

"Flight to the History" є концертним записом виступу, що відбувся навесні 2007 року. Він добре відображає професійний рівень музикантів, якість музики – і лише підкріплює приємні враження, що їх викликають студійні записи гурту. Рівень і якість тут приблизно такі: чи не кожна композиція здатна захопити увагу настільки, що починаєш вже жалкувати про необхідність пауз між п’єсами. До того ж, у цьому концерті до гурту приєднався Андрій Мороз – він заграв на перкусії, і це додало музиці специфічної насиченості звучання. Заразом варто відзначити роль відомого скрипаля-полістиліста Сергія Охрімчука: він долучився до виконання двох композицій, і обидві вони зазвучали в цілковито інших барвах – вийшло цікаво. Отже, радимо послухати – це дійсно гарний концерт гарного колективу.

Видавець: Арт-Меню
Номер за каталогом: AM 016
Рік видання: 2008

1. Felicity
2. Irish Marriage
3. Blue Sky
4. The Battle
5. A Journey into Oneself
6. Bedouin's Supper
7. Freedom
8. Travel to Las Palmas
9. Flight to the History
10. Arabella
11. Unexpected Acquaintance
12. Eldorado

Загальна тривалість звучання: 53:24


2008 рік. РЕВЕНКО&БУДЧЕНКО з альбомом "Дух Часу".

2009 рік. Олексій Ревенко, Дмитро Кірнос. “Скульптор погляду”

"Даний альбом – це втілення нової ідеї Олексія Ревенка: гітара і фортепіано. Два яскраві інструменти, сплетені воєдино справжніми професіоналами, є єдиним організмом. Кожна нотка, кожне ледь вловиме звучання відображає тонкий світ, з якого ми вийшли і який іноді спускається з неба до кожного з нас.
Слід відзначити, що сама ідея – гітара і фортепіано – як і багато інших ідей Ревенка, є новаторством. Ні на Заході, ні в Росії, ні в Україні подібного проекту немає. Ревенко працював з кількома піаністами, щоб вибрати відповідного музиканта, який подужав би непросте по своїй глибині завдання, для кого є близькою філософія Скульптора Погляду. Обрано було Дмитра Кірноса – музиканта високого рівня імпровізації, тонкого сприйняття і чуттєвості. Вже на сьогоднішній день, на думку багатьох музичних критиків, Дмитро Кірнос – один з кращих піаністів України, причому не тільки як виконавець, але і як композитор.
Альбом доповнений трьома бонусами – новими творами Олексія Ревенка, які записано разом з Дмитром Кирносом і які визначають вектор розвитку цього творчого тандему."
(інформація з поліграфії до видання)

Олексій Ревенко - guitar
Дмитро Кірнос - piano, recording, mixing, mastering
Олексій Смірнов - saxophone (11, 12)
Марія Кононова - cello (11, 12)
Видавець: Арт-Меню
Номер за каталогом: AM 019
Рік видання: 2009

1. Дельтаплан
2. Після кориди
3. Розмова по душах
4. Не договорили. Ще одна розмова по душах
5. Скульптор погляду (присв. О. Остапенко)
6. Спробуй до мене дотягнутися
7. Твої очі в смарагдовому сяйві
8. Сигарний будинок
9. Арізона починалася тут
10.Інсталяція хаосу
bonus:
11.Той, що йде на сповідь
12.Серце краси
13.Серце краси (performed by D. Kirnos - piano)

Загальна тривалість звучання: 64:42


2010 рік. "Серце краси"